Працівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» прийняли участь в колегії ОУЛМГ де підбили підсумки діяльності лісогосподарських підприємств Кіровоградщини за дев’ять місяців року

3 Листопада, 2021

У ході засідання колегії обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулося 2 листопада під головуванням начальника управління Наталії Ревенко, підбито підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств Кіровоградщини за дев’ять місяців року.

Першу сходинку в трудовому суперництві зайняв Оникіївський лісгосп, другу посів Олександрівський лісгосп, третю – Чорноліський лісгосп. Стимулюючий приз до перемоги в наступному періоді – символічна черепаха – дістався Компаніївському лісгоспу.

Як зазначив перший заступник начальника управління Олег Середюк, основні заплановані лісогосподарські заходи підприємствами в зазначеному періоді виконано.

Лісові культури створено на площі 281,5 га, з них 129,4 га – нові ліси. Доповнення здійснено на площі 590,2 га, у тому числі нові ліси 163 га. Догляд за культурами проведено на площі 4931,6 га, у тому числі за новими лісами – 1953 га.

У підвідомчих лісах виник один випадок лісових пожеж на загальній площі 0,2 га. Винних осіб встановлено і притягнуто до відповідальності. Обрахована сума збитків відшкодована винуватцями повністю.

Профілактичні та попереджувальні протипожежні заходи підприємствами виконано в повному обсязі.

Обсяг виявлених незаконних рубок у лісах підпорядкованих підприємств становив 120,1 куб.м. Сума завданої шкоди – 1261,8 тис. грн., відшкодовано 71 тис. грн.

Середня заробітна плата працівників лісової галузі становить 19282 грн. До бюджетів усіх рівнів та фондів сплачено 113,2 млн.грн.

На фінансування заходів з охорони праці витрачено близько 2,5 млн.грн. (що дорівнює 0,97% від реалізації лісопродукції). Працівників лісового господарства повністю забезпечено засобами індивідуального захисту.

За словами заступника начальника управління Олександра Кваші, від усіх видів рубок заготовлено 128,6 тис.кубометрів деревини. Загальний вихід лісоматеріалів круглих від усіх видів рубок становив 25,4%, дров’яної деревини ПВ – 8,9%, дров’яної деревини НП – 65,6% і хмизу ліквідного – 0,1%. Ціна реалізованого кубометра заготовленої деревини становить 1499 грн. У круглому вигляді реалізовано 134,4 тис.кубометрів лісопродукції. Обсяг реалізації продукції становив 255,5 млн.грн.

Деревообробними підрозділами підприємств перероблено 10688 куб.м деревини. Випуск з кубометра пущеної в переробку деревини становив 4404 грн.

Середня заробітна плата в деревообробному секторі становить 19785 грн. Товарний випуск продукції переробки становив 47074 млн.грн.

Учасники колегії ознайомились із станом роботи з персоналом та ведення військового обліку на підприємствах області, про який доповіла головний спеціаліст з питань персоналу Світлана Плохотнюк.

На колегії доповідалось про хід осінніх лісокультурних робіт. За інформацією головного спеціаліста відділу лісового господарства Валентини Роздєльської, в області завершується осіння лісокультурна кампанія: закінчуються роботи зі створення та доповнення лісових культур, здійснюється підготовка ґрунту та збір і висівання лісового насіння. Лісогосподарські підприємства реалізували з початку року 46,7 тис.штук саджанців декоративних рослин на загальну суму 4,4 млн.грн.

Підсумовуючи результати роботи колегії, начальник управління Наталія Ревенко наголосила на посиленні роботи рейдових бригад з охорони державного лісового фонду від лісопорушень та державного мисливського фонду Кіровоградщини від браконьєрства, а також ознайомила присутніх із ходом акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента «Зелена країна» в області.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ


Позначки:
admin