Пожежонебезпечний період продовжується

17 Листопада, 2021

Незважаючи на прохолодну осінню погоду, інколи з ранішніми заморозками на території державного лісового фонду та і в цілому на території територіальних громад утримується пожежонебезпечний період.

Сухе листя та рослинність на балках, полях, в лісі, вздовж доріг створює загрозливу ситуацію щодо їх можливого займання від необережного поводження з вогнем. Викинутий з автомобіля недопалок сигарети чи непогашене вогнище може призвести до неповторного лиха.

З настанням холодів менша кількість населення відпочиває на природі, але її любителі, що не зважають на примхи природи відвідують лісові масиви, парки чи місця біля водойм і зазвичай розводять вогнища щоб зігрітись чи приготувати їжу. Недбалість, байдужість та ігнорування дотримання елементарних правил поведінки на природі може призвести до нанесення шкоди природі та людині.

Лісова охорона нагадує про дотримання Правил поведінки та дотримання Правил пожежної безпеки. Будьте уважні та відповідальні! Не залишайте після себе сміття та непогашені вогнища. Переконайтесь, що після вашого відпочинку природа лишається в такому ж стані, як і до вашого відпочинку.

Збережемо і подбаємо про екосистему разом!


Позначки:
admin