Мирного та щасливого майбутнього любі діти!

1 Червня, 2022

Сьогодні у світі відзначається Міжнародний День захисту дітей. Існує прапор Міжнародного дня захисту дітей який виглядає так: на зеленому фоні зображено п’ять стилізованих дитячих фігурок червоного, жовтого, синього, білого та чорного кольорів. Вони стоять на знаку Землі, який символізує нашу планету як спільний будинок для всіх людей та дітей, незалежно від раси, національності, місця проживання та статусу, а зелений колір фону символізує зростання, гармонію, свіжість та родючість.

Цьогоріч нажаль у нашій країні цей день має особливе значення, бо сьогодні наші діти гинуть від рук російських окупантів, і для кожного з батьків найважливішим і найціннішим є мир в нашій Україні та мирне майбутнє для наших дітей. Батьки роблять усе можливе, щоб діти відчували тільки любов, спокій, радість та щоденну турботу…

В кожній лісівничій сім’ї лісового центру зростають діти – в кого доньки чи сини, а в кого уже внученята, і всім нам сьогодні так потрібен мир! Серед тих, хто здобуває нам перемогу та мир, боронить спокій своїх дітей та дітей нашої країни є і працівники лісового центру.

Хочемо побажати всім дітям мирного та щасливого майбутнього, міцного-міцного здоров’я, успіхів у навчанні, спорті та житті, щирих друзів, нових досягнень та перемог! Нехай дитинство ваше буде мирним, безхмарним, сонячним, щасливим, адже коли дитина щаслива то щасливі і її батьки!


Позначки:
admin