Зі святом дорогі освітяни!

1 Жовтня, 2021

В дні початку золотої осені своє професійне свято відзначають освітяни. День працівників освіти чи День вчителя – це свято для тих, хто допомагає з юних літ осягнути у житті найголовніше. Кожен з нас протягом усього життя згадує свого першого вчителя і тих, хто долучили нас до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїм життєвим і професійним досвідом.

Зусиллями освітян твориться майбутнє нашого рідного краю та всієї держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок – навчаєте наше майбутнє покоління пізнавати нове, цінувати і пам’ятати наше минуле.

Напередодні професійного свята директор ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» Галина Підтикана привітала освітян Іванівської школи та вчителів, які разом з лісівниками співпрацюють у Веселобоковеньківському шкільному лісництві, виховують у дітей любов до природи та шанобливе ставлення до неї, допомагають у роботі, досліджують та експериментують.

Щира вдячність Марині Івасів – наставнику юних лісівників та директору школи, Ларисі Татлубаєві – керівнику шкільного лісництва, які докладають максимум знань, зусиль і наполегливості щодо роботи шкільного лісництва і вихованні дітей.

Щира вдячність нашим екс-директору та екс-керівнику учнівського лісництва – Куделі Володимиру Дмитровичу та Куделі Ользі Василівні, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, які повірили і зробили все можливе, щоб Веселобоковеньківське учнівське лісництво було створене, взяло високу планку у своїй роботі, привело до високих досягнень, перемог та майбутнього нашого лісництва і наших учнів.

Щира вдячність вам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість , добро і щедрість душі.

Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни та ветерани освітянської ниви міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної енергії та наснаги!


Позначки:
admin