Збережемо первоцвіти!

11 Квітня, 2023

З настанням теплих весняних днів природа пробуджується, оживає і з кожним днем стає все прекраснішою і яскравішою.

Перші весняні квіти тому і називаються – «первоцвіти», бо з’являються в лісах, балках, берегах одними з перших і здебільшого стають об’єктами недбалого, а інколи і нищівного ставлення людей. Перші вісники весни, що дарують нам радість опинились на межі зникнення, тому більшість цих видів занесені до Червоної книги і потребують охорони.

Первоцвіти – безцінний дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів. На території ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» в природному стані та на штучно створених ділянках можна зустріти шафран сітчастий, підсніжник, мати-й-мачуху, сон-траву, горицвіт, проліски, ряст, анемону та інші види. Всі вони мають естетичне і практичне значення в природі, – нектаром цих квітів ласують бджоли, джмелі, метелики…

Вихованці гуртка “Юні охоронці природи” учасники Веселобоковеньківського учнівського лісництва Іванівської філії КЗ “Гурівський ліцей Гурівської сільської ради” долучились до акції по збереженню первоцвітів і закликали берегти первоцвіти, не знищувати їх, щоб лісові квіти тішили око, серце і душу всіх, хто прийде в ліс цієї весни і багато років поспіль.

Збережемо красу рідної природи – первоцвіти, весняні усмішки рідної землі!


Позначки:
admin