Завершується ще один туристичний рік…

22 Грудня, 2021

Добігає ще один туристичний рік для дендрологічного лісового центру «Веселі Боковеньки». Яким він був? – а був він різноманітним.
Незважаючи на складну ситуацію з поширення коронавірусу COVID -19 та рекомендовані обмеження наш парк працював для всіх бажаючих його відвідати.
З ранньої весни і до пізньої осені парк наповнювався дзвінкими голосами дітей, що мали можливість побавитись на свіжому повітрі серед казкових героїв, що доповнюють галявини та алеї парку. В альтанках, вздовж річки Боковенька можна було посидіти групами чи колективами, приготувати на вогнищі їжу, порибалити чи просто погуляти тихими алеями, послухати спів птахів чи тишу, помилуватися куточками природи, яку для людей створив М.Л. Давидов.
Цього року наш парк відвідали більше 5 тис. чоловік. Збільшенням відвідувачів ми завдячуємо новій дорозі до нашого парку, яка робить комфортну поїздку як із Кропивницького так і з Кривого Рогу.
Сподіваємось, що любителі та друзі нашого дендрологічного парку «Веселі Боковеньки ім. М. Л. Давидова» і в наступному році приїздять до нас на відпочинок, а ми в свою чергу будемо робити все, щоб відвідування парку приносило тільки задоволення та позитивні емоції. До нових зустрічей у новому році!


admin