З початком нового навчального року!

1 Вересня, 2023

Шкільне подвір’я нарешті наповнилось галасливими школярами, які так чекали того часу, коли можна знову повернутися за парти, навчатися в рідні школі новому, цікавому і корисному, спілкуватися з друзями та вчителями, займатися в улюблених гуртках та на спортивних майданчиках…

А ще учні Іванівської філії КЗ “Гурівський ліцей Гурівської сільської ради” є активними учасниками Веселобоковеньківського шкільного лісництва, які щорічно показують чудові результати у різноманітних конкурсах, акціях, змаганнях, у захисті дослідницьких робіт на лісівничі та екологічні теми. Ми впевнені у подальшу співпрацю, цікаву та результативну робот учнів, вчителів та лісівників ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки».

Найбільше хвилювання сьогодні звичайно у першокласників, які вперше переступають поріг школи і мандрують до країни знань. Серед них двоє діток наших працівників – це Давид Бойко та Софія Нікуліна. Вітаємо найменших школяриків! Вчіться всього доброго, світлого, хорошого! Здобувайте знання та радуйте успіхами  своїх вчителів та батьків!

Шановні учні, вчителі та працівники школи прийміть найщиріші вітання з Днем знань, з початком нового навчального року! Мирного блакитного неба,сонячних днів, міцного здоров’я, витримки, згуртованості, успіхів завжди і в усьому! Всім дітям зичимо величезного бажання вчитися та здобувати нові знання. Легкого навчального року вам, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора, удачі, терплячості і чудових результатів!


Позначки:
admin