З Днем захисту дітей!

1 Червня, 2023

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Головна мета цього свята – привернути увагу громадськості до проблем дітей. Цього дня важливо вітати не лише дітей та їхніх батьків, а й дорослих, які активно борються за права дітей.

На жаль, День захисту дітей 2023 в Україні проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

В цей день лісівники «Веселих Боковеньок» шлють щирі вітання юним любителям природи, юним лісівникам Веселобоковеньківського шкільного лісництва, всім дітям Іванівської філії КЗ “Гурівський ліцей Гурівської сільської ради” з Днем захисту дітей! Ви – наша зміна, ви – наші помічники і наше майбутнє.

Від щирого серця бажаємо вам зануритися у свято щастя, посмішок і щирої дитячої радості. Нехай ваші родини будуть міцними, єдиними, надійними і люблячими. Нехай звучить дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії та бажання! Мирного неба над головою, впевненості, наполегливості! Сонячних, теплих днів, гарного настрою, безтурботного дитинства, світлого майбутнього, щасливої долі!

Бажаємо всім дітям нашої України мирного та щасливого дитинства!


Позначки:
admin