З Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

14 Жовтня, 2022

Сьогодні, вся Україна відзначає три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Від усього серця вітаємо з цими знаменними святами усіх вояків України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров!

Нам є зараз кого по-справжньому вітати в цей день і дякувати за захист нашої рідної землі, бо семеро лісівників нашої установи разом із тисячами захисників взяли до рук зброю і стали на захист рідної землі та рідної домівки. Тож низько вклоняємося усім, хто охороняє наші рубежі і береже спокій та мир в тилу. Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Тож щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!

Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови. Сьогодні Покрова – релігійне свято, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. Ми просимо у Пресвятої Владичиці її Покрову над усіма нами.

Бажаємо всім Вам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою усього українського війська і народу!

Бажаємо всім сили, мужності та відваги. Нехай кожен день буде успішним, кожен вчинок – гідним, кожна ідея – відмінною, кожне слово – твердим, а кожна дія – впевненою. Перемоги і мирного неба над головою!


Позначки:
admin