З Днем вчителя та Днем працівників освіти!

29 Вересня, 2023

В переддень Вашого свята прийміть від лісівників ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» найщиріші вітання з професійним святом!

Це свято педагогів усіх професій, рангів та рівнів, що займаються вихованням та навчанням молодого покоління, організацією дитячої діяльності та дитячих структур, управлінням в системі освіти. Сьогодні Ви отримуєте осінні букети квітів, щирі привітання, теплі слова від своїх вихованців для яких Ви стали взірцем та прикладом доброго, корисного та цікавого. Ви навчаєте грамоті, знанням, добру, любові та повазі. Ви вкладаєте в кожного учня частинку свого серця з надією, що кожна дитина виросте з любов’ю в серці та повазі до оточуючих.

Особливі слова подяки колективу Іванівської філії Комунального закладу «Гурівський ліцей Гурівської сільської ради» за тісну співпрацю з лісовим центром, – вихованням та корисними справами разом з Веселобоковеньківським учнівським лісництвом.

Бажаємо всім Вам мирного неба, впевненості та бадьорості, здоров’я та натхнення, поваги та любові, удачі та успіху! Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує Вас своїми досягненнями та успіхами!


Позначки:
admin