З Днем народження Веселобоковеньківське шкільне лісництво!

19 Травня, 2022

      13 років виповнюється нашому шкільному лісництву. Як для лісу – вік зовсім невеликий, але враховуючи все, що зроблено за ці роки лісівниками центру разом з юними лісівниками заслуговує на позитивну оцінку їхньої роботи.

      Хоча Іванівська школа не така і чисельна, але майже всі діти були активними учнями шкільного лісництва і кожен вніс свій вклад у озеленення рідного краю та охорону природи. Щорічна допомога лісівникам – створення плантацій новорічної сосни, догляд за посадковим матеріалом, благоустрій території дендрологічного парку «Веселі Боковеньки ім. М. Л. Давидова», посадка дерев на території парку, школи, села. Участь у Акціях, конкурсах, вікторинах, спостереження, дослідницьких та наукових роботах, виступи агітбригади – це повсякденна праця керівників, вчителів, наставників, дітей і всіх, хто любить ліс, хто виховує любов до природи, оберігає її, і в цілому проявляє любов до рідної землі.

      За 13 років декілька поколінь школярів брали участь у роботі Веселобоковеньківського шкільного лісництва, мінялись керівники, вчителі, наставники, діти… Але знання, досвід, взаєморозуміння та повага, любов до природи, лісу, рідного краю збереглася в усіх.

      Вітаємо всіх, хто був у лавах юних лісівників і виховував їх з Днем народження! Нових успіхів, досягнень, перемог! Мирного неба, здоров’я, благополуччя!


Позначки:
admin