З Днем народження Ольго Василівно!

14 Листопада, 2022

ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» шлють щирі вітання з нагоди ювілейного Дня народження екс-керівнику Веселобоковеньківського шкільного лісництва – Ользі Василівні Куделі.

За час роботи в школі Ольга Василівна виховала сотні дітлахів, які уже ставши дорослими дуже часто згадують цікаві уроки, конкурси, змагання, вікторини, екскурсії, походи з чудовим організатором, знавцем напевне всіх рослин, птахів, звірів та комах рідної місцини, майстринею-вишивальницею, чудовою та чуйною жінкою, цікавою співрозмовницею.

З легкої руки Ольги Василівни, наполегливості та працездатності як керівника шкільного лісництва, з перших днів роботи лісництво досягло вагомих результатів та взяло курс на подальшу результативну, цікаву та необхідну роботу любителів природи – юних лісівників.

Шановна Ольга Василівна! Прийміть в цей день найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, щастя, достатку, радості, сонячних теплих днів, море квітів, посмішок та привітань! Сімейного благополуччя та щедрих Божих благословінь на многії літа!


Позначки:
admin