З Днем Конституції України!

28 Червня, 2023

Сьогодні, у День Конституції України 28 червня ми знаходимося на перехресті важливих історичних подій. Україна зіштовхнулася зі складним випробуванням у вигляді повномасштабного вторгнення росії, але наша мужність та рішучість показують, що український народ непохитний у своїй боротьбі за незалежність та свободу. Ми точно знаємо, що насправді Конституція глибоко закарбована у серці кожного українця – через повагу, єдність, готовність допомагати, захищати і разом боротись за нашу свободу та незалежність.
Конституція України… Зіткана з сяйва зірок та гомону лісів, скупана в кришталевих струмках та козацькій звитязі, змочена сльозами невільників та обласкана натхненним вітром свободи. Цей дорогоцінний спадок предків покликаний берегти право людини на вільне життя та всебічний розвиток особистості.
Щиро вітаємо з Днем Конституції України та бажаємо миру, безпеки і єдності. Ми віримо, що наша боротьба завершиться перемогою, а Україна стане ще сильнішою і процвітаючою державою. І Конституція України завжди залишатиметься нашим могутнім символом і підтримкою у нашій спільній боротьбі, адже сила українського народу – у свободі. Ми вільний народ і залишимося такими назавжди!


Позначки:
admin