Юні лісівники – переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка»

24 Березня, 2023

Птахи – це вірні наші помічники, захисники лісів, полів, садів від шкідників та гризунів; вони є невід’ємною складовою частиною рідної природи. В сучасному світі значно зменшилася чисельність пташиного населення, хоча людина, як і раніше, потребує товариства пернатих друзів. Тому на сьогодні досить гостро стоїть питання охорони птахів.

Щорічно з метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їхніх природних біотопів, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття і проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни в Україні проходить Всеукраїнський конкурс «Годівничка» участь в якому юних натуралістів Кіровоградщини стало доброю традицією.

В обласному етапі природоохоронного конкурсу взяли участь окремі учні, учнівські колективи та натуралістичні гуртки закладів загальної середньої та позашкільної освіти Компаніївської, Новопразької, Олександрівської, Онуфріївської, Приютівської, Петрівської, Устинівської селищних рад, Великоандрусівської, Гурівської, Ганнівської, Дмитрівської, Злинської, Соколівської, Суботцівської, Попельнастівської сільських рад, Долинської, Кропивницької, Маловисківської, Олександрійської, Світловодської міських рад та ОЦЕНТУМ.

На підставі рішення журі серед учасників, що посіли І місце – вихованці гуртка «Юні охоронці природи» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» на базі Іванівської філії Комунального закладу «Гурівський ліцей Гурівської сільської ради», керівник гуртка ТАТЛУБАЄВА Лариса Леонідівна.

Вітаємо переможців! Нових успіхів та досягнень!


Позначки:
admin