Вирощуємо садивний матеріал в лісовому центрі

6 Квітня, 2023

Озеленення власного подвір’я чи дачної ділянки, парку чи скверу приносить разом з естетичним задоволенням велику користь. Зелені насадження – це легені нашої планети і долучившись до впорядкування і висадки дерев та кущів ви покращуєте екологічний стан не тільки рідного краю, а і всієї планети.

Попитом серед населення користується посадковий матеріал різних хвойних та листяних порід. Щоб задовольнити потреби посадковим матеріалом декоративних порід, працівники лісового центру «Веселі Боковеньки» щорічно висаджують на площах розсадника маленькі сіянці та саджанці, укорінені живці, які після дбайливого догляду на протязі 3-7 років досягнуть стандартних розмірів і будуть придатні для реалізації для озеленення ваших територій. Тривають роботи по викопуванню садивного матеріалу на реалізацію, висадки на новорічних плантаціях та шкілках декоративних порід.

Весна – це пора для благоустрою територій. Лісівники нашого центру пропонують посадковий матеріал різних порід та розмірів, який може озеленити вашу територію. З асортиментом можна ознайомитись за посиланням https://bokovenki.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/Prays.pdf


Позначки:
admin