Всесвітній день охорони праці

28 Квітня, 2022

Всесвітній день охорони праці або Всесвітній день безпеки та здоров’я на робочому місці (World Day for Safety and Health at Work) – проводиться під егідою Міжнародної організації праці МОП з 2003 року з метою привернути увагу до організації культури охорони праці та зниження смертності на робочому місці.

В Україні День охорони праці відмічають починаючи з 2006 року, адже найбільша цінність результатів будь-якої трудової діяльності на підприємстві чи установі не може бути вище цінності здоров’я та життя її працівника.

Цього року День охорони праці проходить під девізом «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я». В цей день ми привертаємо увагу всього суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

На кожному робочому місці сильна культура охорони праці — це культура, в якій право на безпечні та здорові умови праці цінуються та заохочуються. Позитивна культура охорони праці будується на залученості всіх сторін у підвищенні безпеки та гігієни праці, адже на робочому місці з сильною культурою охорони праці кожен працівник почувається комфортно та захищено, а наша праця побудована на відкритому спілкуванні та діалозі, на довірі та взаємній повазі.


Позначки:
admin