Всесвітній день охорони навколишнього середовища

6 Червня, 2022

Всесвітній день навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня, є для Організації Об’єднаних Націй одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

Ліс – це велика екосистема, яка постійно змінюється і потребує уваги, захисту та щоденної турботи. З початком війни в Україні гостро постало питання щодо охорони навколишнього середовища, адже ворог в окремих місцях повністю знищив чи значно порушив життєвий цикл як для людей так і для природи.

Працівники лісового центру докладають максимум зусиль щодо збереження навколишнього середовища в якому всі живемо та працюємо та Надійними помічниками в екологічній освіті та пропаганді збереження і охорони навколишнього середовища є юні лісівники Веселобоковеньківського шкільного лісництва, які проводять безліч акцій, конкурсів та безпосередніх екологічних заходів направлених на охорону навколишнього середовища.

Озеленення території школи та села, допомога лісівникам у висадці дерев та догляді за ними, підгодівля птахів узимку, виготовлення та розвішування шпаківень для гніздування птахів, очистка берегів річки, ставків та території села від сміття, участь у природоохоронних акціях по збереженню первоцвітів, виступи агітбригади та багато інших заходах, які спрямовані на збереження нашого навколишнього середовища. Тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти бажаних результатів. Наше майбутнє і екологічне майбутнє нашої планети залежить від наших спільних дій.

 


Позначки:
admin