Всесвітній день навколишнього середовища

5 Червня, 2023

Цей день щорічно відзначається у світі 5 червня і є для Організації Об’єднаних Націй одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

Такий захід, як святкування цього Дня, розрахований на те, щоб привнести людський чинник в питання охорони навколишнього середовища.

Давайте разом згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди необхідно кожному з нас зробити хоча б один крок на покращення стану нашого довкілля. Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища, а це досить просто – можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі чи за його межами, а дехто просто не залишить «слідів» свого перебування на природі, хтось посадить дерева та квіти, попіклується про джерельце чи річку, тварин та птахів… Але тільки разом ми взмозі зробити навколишнє середовище кращим, комфортним для перебування в ньому кожного із нас….

А головне – надалі не забувати про його охорону та збереження, адже саме від нас залежить наше майбутнє!


Позначки:
admin