Всесвітній день екологічної освіти

28 Січня, 2022

Кожного року 26 січня святкується Всесвітній день екологічної освіти (The World´s Environmental Education Day), який бере свій початок в 1972 році, з Декларації Конференції ООН з проблем навколишнього середовища. Проте з 1975 року, коли в Белграді відбувся Міжнародний семінар просвітницької діяльності з питань навколишнього середовища, і де була видана Белградська хартія екологічної освіти, проголошуючи свої глобальні цілі, кожного року 26 січня цей день відзначається на міжнародному рівні.
Екологічна освіта в цілому світі спрямована на виявлення взаємодій між людиною та довкіллям, а також стосується діяльності людини з природою для забезпечення належного життя майбутніх поколінь в гармонії з природою.
Все частіше у світі виникають екологічні проблеми, більшість яких спричинені недостатньою освідченістю населення, тому, щоб зарадити винекненню цих проблем необхідно проводити інформування населення про культуру поведінки на природі, бережливого ставлення до неї.
Вихованці Веселобоковеньківського шкільного лісництва разом із працівниками ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» проводять екологічні заходи, спрямовані на інформованість жителів громади, відвідувачів дендрологічного парку щодо дотримання Правил поведінки в екосистемах, збереженні природних ресурсів, шанобливого ставлення до природи в цілому. Беручи участь у багатьох акціях, флешмобах, заходах своїм прикладом показують, як необхідно оберігати та робити все, щоб ми жили в екологічно чистому середовищі.
Подбаймо про екологію разом сьогодні, щоб жити в гармонії з природою в комфортних умовах, дихаючи свіжим повітрям та використовуючи чисту воду.


admin