Всесвітній день бджіл

20 Травня, 2022

20 травня проводиться Всесвітній день бджіл, який ми відзначаємо з 2018 року. Метою міжнародного дня є визнання ролі бджіл та інших запилювачів для здорової екосистеми.

Майже 90% дикорослих рослин та 75% провідних сільськогосподарських культур залежать від запилення тваринами. Бджоли живуть у багатьох місцях, і деякі з них є дивовижними.

Ось декілька цікавих фактів із життя бджіл: – бджола за своє життя виготовляє чайну ложку меду (близько 5 грамів). Усі робочі бджоли – самки, медоносна бджола – єдина комаха, яка виробляє їжу, яку людина може їсти. Причина, через яку бджоли такі галасливі, полягає в тому, що вони змахують крилами 11 400 разів за одну хвилину!

На території ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» з ранньої весни і до пізньої осені можемо спостерігати за роботою бджілок-трудівниць, адже ми маємо невелику пасіку, меду з якої вистачає і працівникам, і всім охочим, хто бажає придбати незвичайний, запашний, лісовий мед. В букет лісового меду входить декілька десятків рослин – це дерева та кущі, що квітнуть в лісових насадженнях, квіти та степове різнотрав’я, медоносні рослини, що ростуть поруч на полях та луках…

Про цілющі властивості меду та іншої продукції бджільництва знають усі і широко застосовують в лікувальних і харчових цілях. Про бджіл можна наводити десятки і сотні цікавинок, поцікавтесь інформацією, поспостерігайте за ними і ви відкриєте для себе безліч цікавого і корисного.


Позначки:
admin