Вітання шкільному лісництву

15 Вересня, 2023

Напередодні професійного свята Дня працівника лісу вітання приймають не тільки працівники галузі, а і майбутня зміна – юні лісівники, учні Веселобоковеньківського шкільного лісництва разом з керівником Ларисою Леонідівною Татлубаєвою Іванівської філії Комунального закладу «Гурівський ліцей Гурівської сільської ради».
Щорічно юні лісівники виборюють призові місця в екологічних, наукових, лісівничих конкурсах, презентаціях, акціях, захисті наукових робіт та інших заходах. Вони є активними помічниками в роботі лісового центру, з радістю та сумлінно виконують поставлені завдання.
Організаторські та професійні здібності керівника шкільного лісництва Лариси Леонідівни неодноразово відмічались на рівні установи, області і країни. Сьогодні, в переддень Дня працівника лісу Товариство лісівників України нагородило Ларису Леонідівну Почесною грамотою за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток учнівського лісництва та з нагоди Дня працівника лісу.
Вітаємо! Нових здобутків, перемог та успіхів під мирним небом!
Шлемо щирі побажання юним лісівникам – так тримати! Успіхів завжди і в усьому, міцного здоров’я, радості та мирного неба над головою.


Позначки:
admin