Вітаємо Веселобоковеньківське шкільне лісництво з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Ліси для нащадків»

3 Березня, 2023

Всеукраїнський конкурс «Ліси для нащадків»

Вітаємо юних лісівників Кіровоградщини, які вибороли чергову перемогу на всеукраїнському рівні!

Всеукраїнський конкурс школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків» проводиться щороку Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Державним агентством лісових ресурсів України.

Учасники Всеукраїнського конкурсу «Ліси для нащадків» працювали над завданнями: розвиток екологічної свідомості особистості; оволодіння сучасними технологіями вирощування лісових культур, садивного матеріалу; створення нових лісів, лісових смуг, лісопарків, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва; ознайомлення з сучасними формами господарської діяльності; залучення до дослідницької діяльності з лісівництва; об’єднання зусиль лісогосподарських підприємств, наукових і освітніх закладів з метою створення умов для допрофесійної підготовки учнів в галузі лісівництва; закладання лісорозсадників, шкілок в закладах загальної середньої та позашкільної освіти, лісництвах, на присадибних ділянках.

Роботу учасники проводили за розділами. Розділ «Насіння – сіянець – шкілка» передбачав збір і висівання насіння лісових дерев і чагарників, закладання лісорозсадників та шкілок. Розділ «Зелене живцювання» включав в себе різноманітні способи вегетативного розмноження лісових культур сучасними районованими породами. Розділ «Висаджуємо ліс» – основний розділ конкурсу, в якому проводилися агротехнічні заходи по підготовці ґрунту та висаджування сіянців і саджанців. Розділ «Ліси для нащадків» – підсумковий розділ, який включав облік посадженого і аналіз навчально-виховної діяльності учнівської молоді, зайнятої в даному конкурсі.

Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нагороджені вихованці Веселобоковеньківського учнівського лісництва Іванівської філії комунального закладу «Гурівський ліцей Гурівської сільської ради» за зайняте І місце (керівник – ТАТЛУБАЄВА Лариса Леонідівна). ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Ліси для нащадків» посіли вихованці учнівського лісництва «Зелена планета» комунального закладу «Компаніївський ліцей» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області (керівник – ПОЛТАВЕЦЬ Світлана Владиславівна) та вихованці Червоно-Нерубаївського учнівського лісництва Підлісненської філії комунального закладу «Олександрівське навчальновиховне об’єднання № 2» Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області (керівник – ВОРОБЕЙ Тетяна Іванівна).


Позначки:
admin