Вітаємо переможців Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року»!!!

13 Січня, 2022

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Українське товариство охорони птахів провели щорічну природоохоронну акцію-конкурс «Синиця чубата-птах року 2021».

У рамках конкурсу в навчальних закладах було сплановано та проведено низку заходів, зокрема: вивчення біології синиць шляхом організації екскурсій, різноманітні конкурси, тематичні заняття, бесіди. У ході акції-конкурсу учні також вивчили біологічні особливості різних видів птахів України, які потребують охорони.

Представлені матеріали свідчать про безпосередню участь школярів у вирішенні низки природоохоронних проблем. В цьому році участь в конкурсі взяли заклади освіти з 24 регіонів України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Загалом на розгляд оргкомітету було представлено понад 1400 робіт.

Свою роботу представили і члени Веселобоковеньківського шкільного лісництва Іванівської школи і по результатам акції серед призерів, що вибороли І місце за змістовну та різнопланову роботу :

Червоняща Валентина та Ломаченко Софія, вихованки гуртка «Юні лісівники» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» на базі Іванівської філії І-ІІ ступенів Комунального закладу «Гурівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради».

Вітаємо переможців та керівників гуртка з чудовою перемогою! Бажаємо не зупинятись на досягнутому, а досягати нових цілей та перемог!


admin