Вітаємо переможців конкурсу «Ліси для нащадків»!

5 Грудня, 2022

Підведено підсумки обласного заочного етапу Всеукраїнського конкурсу «Ліси для нащадків», який проводив комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», з жовтня 2021 року по листопад 2022 року. Серед переможців – вихованці Веселобоковеньківського учнівського лісництва Іванівської філії комунального закладу «Гурівський ліцей Гурівської сільської ради», керівник – ТАТЛУБАЄВА Лариса.

За роки спільної співпраці з ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» юними лісівниками досягнуто значних та вагомих успіхів, а головне – виховання у молоді шанобливого ставлення до природи, до всього прекрасного, що оточує нас. Посадивши дерево, доглядаючи його та допомагаючи лісівникам у цікавій і непростій справі, кожен із дітей матиме навики та знання з лісівництва, ботаніки, біології, географії та інших науках, які тісно пов’язані з природою та лісом.

Впевнені, що попереду для всіх нас ще безліч конкурсів, акцій, робіт та лісівничих турбот. Разом працюватимемо над досягненням поставлених цілей та задач, – озеленимо нашу країну, виховаємо гідне покоління природолюбів і можливо майбутніх лісівників.

Вітаємо Веселобоковеньківське шкільне лісництво з перемогою! Нових успіхів, нових цікавих тем, досліджень, спостережень і звичайно перемог. Перемоги нашій Україні! Мирного неба та щасливого майбутнього!


Позначки:
admin