Весняна дендрофлора «Веселих Боковеньок»

17 Квітня, 2024

В центральній частині дендрологічного парку «Веселі Боковеньки» ім. М. Л. Давидова в ці дні можна одночасно помилуватися цвітінням дерев та кущів, які зазвичай прокидаються та квітнуть поступово, в різні терміни весняного періоду. Цьогорічна весна прийшла зарано та здивувала не тільки людей, а і природу аномальною спекою на початку квітня, температура в тіні на протязі майже двох тижнів на території лісового центру трималась на позначці +30-330.

В ці дні в різних місцинах парку можна спостерігати квітування дерев та кущів на різних стадіях, – одні із них уже завершують цвітіння, а інші тільки розпочинають. Тож мандруючи стежинами парку можна побачити квітування кизилу, верби білої, аличі, черемхи, дуба звичайного, форзиції, калини-гордовини, мигдалю, вишні, керії японської, дуба червоного, спіреї, айви японської, клокички перистої, церцису канадського, сакури, самшиту вічнозеленого, магонії падубалистої, екзохорди та багатьох інших представників дендрофлори.

З кожним днем природа оживає і набирається сили для свого буяння. Мине декілька днів і парк наповниться бузковим ароматом з легкими  нотками запашних степових трав та свіжості веселобоковеньківського повітря.


Позначки:
admin