Весна – вдала пора для озеленення вашої території

4 Березня, 2024

Весна завжди асоціюється з пробудженням природи, з початком нового життя, адже весна – початок пробудження рослин, початок активізації людини після довгого зимового відпочинку, початок пташиних співів та теплих днів, які до нас приходять разом з яскравим весняним сонечком.

Весна – це чудовий час для втілення ваших мрій щодо озеленення подвір’я, саду, парку чи скверу. Посадити дерево, доглядати, спостерігати, як воно зростає, квітне та приносить радість та естетичне задоволення – це неоціненна користь з екологічної точки зору. Разом з тим ви озеленюєте рідний край, збільшуючи кількість зелених насаджень, які відіграють важливу роль в житті кожного із нас.

В розсаднику ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» зростає близько 20 тисяч штук декоративних порід хвойних та листяних дерев і кущів, які можуть стати окрасою ваших територій та озеленити будь-який куточок. Садивний матеріал зростає у відкритому ґрунті та акліматизований до природніх умов нашого степового краю.

Запрошуємо всіх бажаючих придбати садивний матеріал, який дбайливо вирощений лісівниками Центру. З асортиментом та цінами на садивний матеріал можна ознайомитися на сайті установи bokovenki.com.ua.


Позначки:
admin