Весна – час озеленювати свої території

14 Березня, 2023

З початком тепла і яскравого весняного сонечка пробуджуються всі рослини, які відпочивали в тривалий зимовий період. І саме весна – чудовий час, щоб дати початок життя молодим саджанцям дерев та кущів, які стануть окрасою вашого подвір’я, саду, парку чи скверу.

Як чудово спостерігати за ростом та розвитком рослин, насолоджуватись їхнім цвітінням, вдихати запашні аромати окремих видів рослин, ласувати щедрими плодами та ягодами.

Але найбільше задоволення ми отримуємо від результатів своєї роботи – оаза чудових декоративних хвойних та листяних порід буде чудово виглядати на протязі року, «розфарбовуючи» листя в різні кольори в залежності від пори року.

На розсаднику ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» вирощено більше 50 різних порід, видів та форм декоративних дерев та кущів, які пропонуємо придбати для благоустрою ваших територій. Ознайомитися з прайс-листом на весняний період 2023 року можна за посиланням https://bokovenki.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/Prays.pdf . Всі рослини акліматизовані до нашого суворого степового клімату. При дотриманні правил викопки, посадки та догляду гарантовано 100% приживлюваність рослин.


Позначки:
admin