Веселобоковеньківському учнівському лісництву – 15 років!

20 Травня, 2024

Впродовж 15 років Веселобоковеньківське учнівське лісництво, яке було створено 19 травня 2009 року, працює разом з лісівниками ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» над збереженням та примноженням зелених насаджень рідного краю.

За ці роки декілька поколінь учнівської молоді навчились вирощувати садивний матеріал із зібраного насіння чи методом живцювання, створювати плантації новорічних ялинок та доглядати за ними, поповнювати колекції дендрологічного парку «Веселі Боковеньки» та доповнювати біогрупи молодими деревами та кущами, займатися дослідженнями, спостереженнями.

Щорічна участь в акціях, конкурсах, дослідницьких роботах приносить вагомі результати , – разом з агітаційною роботою щодо шанобливого ставлення до природи, її охорони юні лісівники стають переможцями багатьох екологічних та лісівничих конкурсів та робіт, які відзначені безліччю нагород різного рівня.

А саме найголовніше, що всі діти полюбляють і з великим задоволенням приходять до лісового центру, щоб дізнатися про роботу лісівників, познайомитись з робочим процесом, повторити на практиці знання з ботаніки та дендрології, географії та історії, допомогти у виконанні робіт разом з лісівниками-наставниками, або просто відпочити на лоні природи серед столітніх дерев на березі рідної Боковеньки.

Вітаємо вихованців та їх наставників з черговою річницею створення шкільного лісництва. Бажаємо вам мирного неба, нових успіхів та перемог! Продовжуйте в рідному краї справу Миколи Львовича Давидова, засновника парку, – ростіть та оберігайте зелену оазу, флору та фауну рідної країни!


Позначки:
admin