Веселобоковеньківському учнівському лісництву – 14 років!

19 Травня, 2023

Сьогодні своє День народження святкує Веселобоковеньківське шкільне лісництво Іванівської школи, що запрацювало на базі ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки». Ніби невеликий термін як для лісівників, але скільки дітей, вчителів, працівників школи та лісового центру за ці роки долучилися до посадки дерев, збору лісового насіння, догляду за рослинами, участі у різноманітних конкурсах, акціях, спостереженнях, дослідженнях, наукових роботах, зльотах, семінарах, змаганнях і багато-багато інших цікавих і пізнавальних заходах.

Впевнено можна сказати, що головне досягнення і результат роботи шкільного лісництва – це любов до природи, до лісу, до рідного краю та до України. За всі роки нашої співпраці було досягнуто вагомих результатів та перемог різного рівня, тож не зупиняємось на досягнутому! Продовжуємо справу засновника дендрологічного парку «Веселі Боковеньки» – Миколи Львовича Давидова, оберігаємо та озеленяємо рідну місцину.

Щиро вітаємо всіх хто був пов’язаний з нашим Веселобоковеньківським лісництвом, незважаючи на вік, причетність та посаду – з Днем народження! Дякуємо за співпрацю, наполегливість, взаєморозуміння, повагу та любов до лісу! Перемоги нашій Україні! Мирного і щасливого життя, нових досягнень, перемог та успіхів!


admin