Веселобоковеньківське шкільне лісництво – серед лідерів

11 Травня, 2022

На базі ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» та Іванівської філії І-ІІІ ступенів Комунального закладу «Гурівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради» (керівник – Татлубаєва Л. Л.) працює шкільне лісництво, яке постійно бере активну участь у заходах, що проходять на території установи та в межах області. Напрямки діяльності їх роботи різні – це отримання теоретичних знань та застосування їх на практиці, роботи в розсаднику, на плантаціях новорічної сосни та території дендрологічного парку, участь у конкурсах, вікторинах, дослідницьких та наукових роботах екологічного та лісівничого напрямків та багато іншого.

Так цього року свою дослідницьку роботу «Адаптація сосни кримської до середовища зростання в природних умовах північного степу України» представила на конкурс до Кіровоградського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді юна лісівничка Веселобоковеньківського шкільного лісництва учениця 9 класу Катерина Захарова, яка на протязі декількох років вела спостереження за вирощуванням сосни кримської, яка щороку набуває все більшої популярності серед населення, як чудова декоративна порода, серед лісівників та інших землекористувачів, як рекомендована порода для заліснення земельних ділянок різних категорій.

Сподіваємось, що висновки та рекомендації юної дослідниці стануть у пригоді тим, хто хоче висадити саджанці для озеленення чи створити насадження із сосни кримської.

https://www.facebook.com/100027613110459/videos/404204814892574


Позначки:
admin