Успіхи юних лісівників

15 Липня, 2022

Незвичайний і тяжкий навчальний 2021-2022 рік випав на долю наших вчителів і дітей, як і всіх українців. На протязі всього навчального року працювало Веселобоковеньківське шкільне лісництво разом із керівником – Татлубаєвою Ларисою Леонідівною.

Участь у численних Акціях, конкурсах, вікторинах, спостереженнях, лісокультурних роботах в лісовому центрі, благоустрої території дендрологічного парку «Веселі Боковеньки», презентаціях, захисті наукових та тематичних робіт – це маленька часточка того, чим займалися юні лісівники протягом цього навчального року. Багато матеріалів надсилались в КЗ Кіровоградський Оцентум, який гідно оцінив роботу юних любителів природи і нагородив їх Дипломом.

Серед кращих і найбільш активних хочемо відмітити наших випускників – Катерину Захарову, Петренко Анастасію, Червонящу Валентину та Ломаченко Софію, які всі роки роботи в лісництві були активними учасниками всіх заходів, акцій та конкурсів і ставали неодноразово переможцями. Впевнені, що любов до природи, до лісу, до рідного краю залишиться з вами на все життя.

Бажаємо вам подальших перемог у вашому житті, успіхів завжди і в усьому, мирного неба, здоров’я та щасливої долі.


Позначки:
admin