Участь у конференції

30 Вересня, 2021

29 вересня директор ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» Галина Підтикана разом з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Гурівської сільської ради Юлією Шевченко взяли участь у інтерактивні конференції “Туризм vs бізнес: від пропозиції до попиту», яка проходила під патронатом голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги на території виставки AgroExpo.

Розлядались питання щодо розвитку туризму на Кіровоградщині і на територіях новостворених територіальних громад. Туристичні проекти, створені в різних куточках області презентували учасники зібрання, а ще був представлений туристичний портал Кіровоградщини, де всі охочі зможуть познайомитись з цікавими місцями нашої області, які приваблюють туристів. Виставка «Туристичні магніти: Мандруй Кіровоградщиною» ознайомила учасників конференції та гостей з неповторними куточками рідного краю, з якими необхідно познайомитись та відвідати обираючи близькі туристичні поїздки.

На території Гурівської об’єднаної територіальної громади знаходиться дендрологічний парк «Веселі Боковеньки» ім. М. Л. Давидова, який є одним із туристичних об’єктів Кіровоградщини і потенціал якого повністю не використаний. Все частіше мешканці міст приїздять в екологічно чисту місцину, щоб відпочити фізично і морально на лоні природи, познайомитись з дендрофлорою і історією парку, отримати безліч позитивних емоцій.

Сподіваємось на співпрацю з громадою, спільне втілення задумів, ідей та проектів щодо створення комфортних умов для відпочинку на території парку та відкриття нових туристичних маршрутів.


Позначки:
admin