Тривають роботи по вирощуванню посадкового матеріалу

16 Травня, 2022

Щоб виростити якісний декоративний посадковий матеріал потрібно щонайменше років з 5, а для більш крупномірного 7-10 в залежності від породи.

ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» не один рік займається вирощуванням декору, який користується попитом як місцевих організацій, господарств та жителів, так  і із сусідніх районів та областей. Вирощені саджанці у відкритому ґрунті добре пристосовані до нашого суворого степового клімату, тому добре переносять пересадку і чудово приживаються.

В розсаднику тривають роботи по догляду за посівами сосни кримської, дружні посіви якої притінюють, прополюють, підживлюють. В теплиці дотримуючись технологій вирощування спостерігаємо приживлюваність та ріст живців. В шкільному відділенні догляд в міжряддях саджанців проводиться механізовано за допомогою мотоблока, а в рядку ручним способом.

Після рясного травневого дощу посадковий матеріал стрімко пішов у ріст, а старші екземпляри піона деревовидного, спіреї Вангутта, чекалкіного горіха рясно вкрились квітами. За літо всі рослини підростуть, сформують чудову крону і будуть готові до осінньої реалізації.


Позначки:
admin