Триває пожежонебезпечний період

19 Серпня, 2022

Літо продовжується, а з ним утримується спекотна погода і майже відсутні опади на території ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки». В зв’язку з утриманням сухої та спекотної погоди виникає загроза виникнення лісових пожеж.

В черговий раз звертаємось до відвідувачів дендрологічного парку, населення щодо дотримання Правил пожежної безпеки та Правил поведінки в лісі.

Відпочиваючи на природі будьте обачні та безпечні з поводженням з вогнем, дотримуйтесь усіх правил, слідкуйте за поводженням дітей бо найчастіше лісова пожежа провокується недбалістю людей. Відповідно до вимог Правил пожежної безпеки в лісах України, протягом пожежонебезпечного періоду забороняється розведення багать у лісі; заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети; палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки; випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу; звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.

Бережіть ліс від вогню!


Позначки:
admin