Спілкування з природою – самий дієвий відпочинок

17 Травня, 2024

З настанням теплих і сонячних днів, коли природа прокинулась і почала свій розвиток все частіше хочеться побути на природі, – вдихнути повітря, насичене ароматами весняних квітів, послухати спів птахів, поспостерігати за небом, рослинами, птахами та тваринами, які розпочали ще один рік свого життя.

Дендрологічний парк «Веселі Боковеньки», який від часу створення з 1893 року пережив багато історичних подій – революцію, війни, реформи, занепад, розвиток та інше. Сьогодні наша країна знову переживає складні часи, коли росія хоче відібрати наші території та знищити нашу історію.

Микола Львович Давидов створював свій парк з метою, щоб кожен бажаючий міг прийти в куточок «раю», де можна було б відпочити фізично та духовно, побути на самоті та в оточенні природи…

Парк «Веселі Боковеньки» радо приймає відвідувачів, які можуть прогулятися алеями парку, послухати екскурсійну розповідь про історію його створення, ознайомитися з дендрофлорою, відпочити на березі річки Боковенька в альтанках, приготувати на вогнищі страву та посмакувати нею.

Щоб відпочити та поспілкуватися з природою, не потрібно їхати далеко, все цікаве зовсім поруч, тож запрошуємо познайомитися з чудовою місциною дендропарком «Веселі Боковеньки».


Позначки:
admin