Сезон цвітіння чубушників в дендрологічному парку «Веселі Боковеньки»

12 Червня, 2023

Цьогорічні погодні та температурні «гойдалки» порушили терміни цвітіння багатьох видів дерев, кущів та квітів. Декілька теплих, а то і спекотних днів червня дали поштовх до цвітіння жасмину.

На території прогулянкової частини дендрологічного парку вздовж доріжок та алей висаджена велика кількість кущів чубушників, які наповнюють парк неймовірним ароматом.

Чубушник (philadelphus) або як його ще називають жасмин — розкішний кущ, відомий нам усім з дитинства. Цвіте як правило в першій половині червня тривалістю до 20 днів. Під час цвітіння покривається ароматними білими квітами до 4,5 см в діаметрі зібраних по 5-7 в кінцеві, суцвіття, пахощі яких посилюється до вечора.

Світлолюбивий кущ з щільною кроною до 3 м заввишки що, виносить затінення та не вибагливий до грунтів, але не переносить засолення і застійного зволоження, зростає досить швидко і живе до 30 років. Він не потребує особливого догляду, стійкий до природних «витівок» тому може за вашим бажанням стати окрасою вашого подвір’я чи саду, тим більше що він має безліч лікувальних властивостей. Оскільки чубушник — привабливий медонос, не сумнівайтеся, що бджілки перенесуть ці ліки у свій вулик і поділяться з вами цілющим медом.

Нині з’явилося багато нових сортів, які дивують і зачаровують своїм виглядом та ароматом, кольором і тривалістю цвітіння, тому їх широко використовують у ландшафтному ди­зайні.

Запрошуємо прогулятися алеями парку та вдихнути неповторний та чарівний запах жасмину, а хто виявить бажання посадити такий кущ у себе вдома, то в осінній період його можна буде придбати на нашому розсаднику.


Позначки:
admin