Роботи на плантаціях фундука

16 Лютого, 2023

Вирощування фундука в Україні стає одним із пріорітетних напрямків розвитку горіхівництва. Великою популярністю користуються плоди (горіхи) фундука у харчові промисловості, сьогодні ми і не уявляємо печиво, цукерки, торти та багато інших кондитерських виробів без смачного та поживного фундука.
Фундук в порівнянні з іншими плодовими культурами менш вимогливий до ґрунтів, рельєфу місцевості. Фундук можна висаджувати в садах та плантаціях, на дачних ділянках, дворах, а маючи потужну кореневу систему його можна висаджувати і на схилах балок та водойм для їх укріплення та запобіганню змиву ґрунтів.
Все більше любителів вирощування фундуків звертаються до лісового центру, щоб придбати відгілки фундука тих сортів, що пройшли апробацію в різні часи на плантаціях Веселих Боковеньок і зарекомендували себе як витривалий сорт.
Робота по вирощуванню саджанців фундука методом вертикальних відгілків кропітка та тривала, але перевага його в тому, що він повністю зберігає всі властивості та характеристики, якими наділений материнський кущ.
Працівники лісового центру розпочали підготовчі роботи на плантаціях фундуків – проводиться омолодження кущів («посадка на пень»), для отримання молодих пагонів, на яких методом перетяжок будуть формувати нові самостійні рослини-відгілки, які до осені мають наростити кореневу систему і будуть придатними для реалізації.


Позначки:
admin