Пропонуємо декоративний садивний матеріал

4 Квітня, 2024

Сонячні та теплі дні сприяють стрімкому пробудженню природи. Рослинність, яка відпочивала взимку стрімко почала пробуджуватись та розвиватись.

Незважаючи на військову агресію росії, українці прибирають свої оселі та подвір’я, саджають дерева та квіти, бо це наша культура та спосіб життя.

Квітень завжди асоціюється з Днем довкілля, коли люди згуртовуються для робіт по благоустрою територій установ, організацій, міст та сіл, але не обов’язково чекати цього дня, ви вже можете озеленити свій куточок.

ДСДЛ центр «Веселі Боковеньки» пропонує великий асортимент декоративного садивного матеріалу, який стане окрасою вашої місцини та принесе естетичне та фізичне задоволення. Ви зможете спостерігати за етапами розвитку рослини, милуватися в період квітування, а згодом заховатися у тінь висаджених вами дерев.

Поспішайте придбати садивний матеріал в лісовому центрі за доступними цінами. З асортиментом та цінами ви можете ознайомитися за посиланням https://bokovenki.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/Prays.pdf


Позначки:
admin