Працівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» прийняли участь в колегії Кіровоградського ОУЛМГ

30 Грудня, 2021

Під час засідання колегії обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулось 28 грудня під головуванням начальника управління Наталії Ревенко, його учасники розглянули стан роботи з громадськістю й засобами масової інформації та питання подальшого вдосконалення цього напрямку діяльності, результати ociнньої ревiзiї лiсових обходiв, питання щодо системи внутрiшнього контролю, пiдсумки проведення внутрiшнiх аудитiв в 2021 pоці.

За словами першого заступника начальника КОУЛМГ – Олега Середюка, у 2021 році в лісовій галузі області було проведено 127 консультацій з громадськістю, 2 засідання громадської ради при облуправлінні. Протягом цього періоду обласним управлінням та лісгоспами було розміщено матеріали про лісогосподарську галузь Кіровоградщини: на телебаченні – 66 матеріалів, на радіо – 54, у друкованих виданнях – 424, у мережі Інтернет – 2267. Видано 2 номера часопису «Світ лісу».

Над наповненням інформацією про свою діяльність у власних соціальних сторінках найбільш ефективно працювали працівники Олександрівського лісгоспу, дендропарку «Веселі Боковеньки», Онуфріївського, Чорноліського лісгоспів.

Начальник відділу лісового господарства Лариса Романська, доповіла про підсумки осінньої ревізії обходів за 2021 рік, державною лісовою охороною виявлено 47 випадків незаконних рубок загальною масою 188 куб.м., шкода заподіяна державі складає 2117 тис. грн.. Добровільно відшкодовано 107,9 тис. грн., що становить 5% від загальної заподіяної шкоди.
При проведенні планової осінньої ревізії лісових обходів незаконних рубок не виявлено.

З початку року по лісогосподарським підприємствам підпорядкованим Кіровоградському обласному управлінню виявлено 47 випадків незаконних рубок загальною масою 188 куб.м., шкода заподіяна державі складає 2117 тис. грн.. Добровільно відшкодовано 107,9 тис. грн., що становить 5% від загальної заподіяної шкоди.

Начальник управління Наталія Ревенко інформувала про розглянуті на засіданні колегії Держлісагентства питання: про результати роботи підрозділів внутрішнього аудиту ДАЛРУ за 2021 рік, про підсумки проведення громадської акції «Створюємо ліси разом», про стан підготовки проектів нормативно-правових актів з питань ведення лісового та мисливського господарства у 2021 році, про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, установах та організаціях галузі, про нові правила роботи в державній системі електронного обліку деревини, про співпрацю Національного лісотехнічного університету.

Очільник лісової галузі області окреслила завдання щодо посилення лісогосподарськими підприємствами взаємодії зі ЗМІ та проведення роз’яснювальної роботи, звернула увагу присутніх на посиленні охорони шпилькових насаджень у передноворічний період.

Колегія управління затвердила план проведення засідань на 2022 рік.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ


admin