Початок квітування опунції розпочався

24 Червня, 2022

На території дендрологічного парку «Веселі Боковеньки ім. М.Л.Давидова» впродовж декількох років зростає представник родини кактусових – опунція, ареалом якої є південь Канади, Мексика, посушливі райони Центральної та Південної Америки
Цьогорічна зима була безсніжною і з різкими температурними коливаннями і ми побоювались, що наша опунція може не перезимувати і не зберегтися. Довго вона не показувала ознак до життя, але з настання сонячних днів, коли температура досягала майже 30-градусної позначки наші рослини набралися сили і мають чудовий вигляд. Нині розпочинається цвітіння опунції, яка приваблює не тільки людські погляди, а приваблює і різноманітних комах.
Ще раз переконуємось, що опунція чудово почуває себе в степовій частині Кіровоградщини, зокрема на території дендрологічного парку, чудово зимує у відкритому ґрунті, переносячи низькі температури, квітує, плодоносить і добре розростається. Можемо рекомендувати використання опунції в озелененні, але в місцях, де не буде безпосереднього контакту людини з рослиною, бо недоліком, як і усіх кактусів є велика кількість дуже гострих шипів – голочок, які називаються глохідіями, які слугують їй захистом, а для людини можуть стати великою неприємністю.


admin