ПАРКИ – ЛЕГЕНІ МІСТ І СІЛ

7 Червня, 2024

В умовах розвитку прогресуючих технологічних досягнень, різноманітних новітніх технологій, у людини яка живе в єдиному ритмі з часом, все сильніше виявляється потяг до природного, прекрасного.

Ні для кого не секрет, що ми почуваємо себе найкомфортніше лише в місцях, які дозволяють нам доторкнутися до живої природи. Тому й так ваблять до себе міські парки, дендропарки, сади та сквери.

З метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення учнівської молоді до практичної природоохоронної роботи протягом 2023-2024 навчального року вихованці творчих учнівських об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти Олександрівської селищної ради, Ганнівської, Глодоської та Гурівської сільських рад, комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» взяли активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл».

Юні природоохоронці долучилися до оздоровлення довкілля та збереження існуючих зелених насаджень. Учасники обласного етапу упорядковували свої пришкільні ділянки: садили дерева, кущі та квіти. Вихованці ознайомилися з досвідом створення, утримання зелених насаджень та вирощування посадкового матеріалу. Окрема увага була приділена традиціям природокористування.

Найкраще із завданнями обласного етапу справилися вихованці Веселобоковеньківського учнівського лісництва Іванівської філії Комунального закладу «Гурівський ліцей Гурівської сільської ради» (керівник – ТАТЛУБАЄВА Лариса Леонідівна), які представлятимуть Кіровоградщину у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл».

З підсумками проведення обласного етапу можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/…/1nG44zFlPkwI4uGn…/view


Позначки:
admin