Парк запрошує…

7 Червня, 2021

Літо – пора відпочинку, подорожей та екскурсій. Відпочинок на території дендрологічного парку «Веселі Боковеньки» можна назвати близькими подорожами для тих шанувальників тихого відпочинку, хто живе неподалік.

Парк виглядає чудово у різні пори року, але початок літа це мабуть самий різнобарвний сезон, адже не встигли відквітувати деревовидні півонії, на зміну їм розквітають трав’янисті, а палітра ірисів налічує десятки кольорів та відтінків. Спіреї, бузок, чекалкін горіх, калина, жасмин та біла акація заповнює територію парку неповторними ароматами, а зелень після рясних дощів має напевно всі 50 відтінків зеленого.

По закінченню навчального року все частіше до парку приїздять школярі, щоб почути розповідь про історію парку, флору та фауну нашої місцевості, пограти в рухливі ігри, спекти картоплі чи засмажити кусочок сала на кострі, надихатись неповторним ароматом свіжого повітря, наповненого пахощами степу, послухати спів пташок і просто тишу.

Запрошуємо шанувальників природи завітати на територію дендрологічного парку і відпочити на лоні природи, поспілкуватися з нею і набратися позитивних емоцій.

Парк відчинений щоденно.

 


Позначки:
admin