Напередодні професійного свята, Дня працівника лісу відбулися обласні урочистості на базі ДП «Оникієвського ЛГ», де кращі працівники підпорядкованих підприємств отримували нагороди різного рівня. Серед нагороджених були і працівники ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки»

16 Вересня, 2021

Після вітального слова начальника управління Наталії Ревенко з нагоди свята Грамотою Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства нагороджено Доценко Анатолія Григоровича – інженера лісових культур, Нікуліна Юрія Вікторовича – головного бухгалтера та Васковця Івана Євдокимовича – тракториста. Подяку обласного управління оголошено Крамаренку Сергію Олексійовичу – інженеру із застосування комп’ютерів та Шульженку Миколі Георгійовичу – робітнику на лісокультурних та лісогосподарських роботах. Відзнаку від обласної профспілки отримав Душеін Андрій Олександрович – водій автотранспортних засобів.

Вітаємо нагороджених і бажаємо нових успіхів у нелегкій, але такій важливій роботі, ростити ліс та робити нашу землю зеленою та квітучою.

 


Позначки:
admin