На нараді в облдержадміністрації обговорили питання виявлення самозаліснених та придатних для створення лісів земельних ділянок

27 Липня, 2021

Під керівництвом заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Шеремета 26 липня відбулась он-лайн нарада за участі представників ОДА, обласного управління лісового та мисливського господарства, Держгеокадастру та голів об’єднаних територіальних громад щодо питання виявлення самозаліснених та придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної форм власності з метою їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості Кіровоградщини.

Заслухано інформацію першого заступника начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олега Середюка щодо виконання указу Президента України «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» та реформування лісової галузі.

Стосовно реформування акцент було зроблено на тому, що після нього працівники без роботи не залишаться – зміни полягатимуть в укрупненні державних лісогосподарських підприємств, які займаються безпосередньо управлінням. Завдання лісівників посилити лісництва: інфраструктурно, кадрово, територіально. Це вдасться зробити за рахунок оптимізації адміністративного апарату і діджиталізації процесу.

За результатами наради територіальним громадам рекомендовано визначитися з площею деградованих та малопродуктивних земельних ділянок для передачі у користування держлісгоспам під заліснення. Розглянути можливість створення на землях комунальної власності лісових насаджень за кошти ОТГ. Визначитися з площею самозаліснених земель з можливістю їх передачі в користування держлісгоспам під заліснення.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ


Позначки:
admin