Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

26 Квітня, 2022

26 квітня 1986 року Україна пережила смертоносну аварію на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, сталася найстрашніша техногенна катастрофа людства. Вона завдала лиха не лише Україні, але й іншим сусіднім країнам. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Слово “Чорнобиль” стало знаком біди для мільйонів громадян, символом значних матеріальних і духовних втрат суспільства.

  Цього року наша країна зазнала нападу росії-агресора на нашу землю, і знову через окупацію ЧАЕС рашистами з першого дня війни існувала небезпека повторення трагедії світового масштабу, але завдячуючи мужності, героїзму та витримки працівників станції катастрофу відвернули.

Ми схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті і хто тепер в ході війни попередив виникнення ще однієї катастрофи.

36-шу весну ми разом згадуємо героїв, які віддали власні життя та втратили здоров’я заради наших. Серед учасників – ліквідаторів був наш працівник, нині на заслуженому відпочинку Крамаренко Олексій Олексійович.

Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами.

Щиро бажаємо Вам миру, витримки, щастя, довгого життя, благополуччя і добробуту.


Позначки:
admin