Міжнародний день Матері-Землі

22 Квітня, 2022

Сьогодні 22 квітня – Міжнародний день Матері-Землі. Земля – наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. Вона віддає нам себе цілком. Беззаперечно дарує свою любов, як любляча мати живить, одягає і виховує.

Офіційно, починаючи з 2010-го року в наших календарях на міжнародному рівні з’явився знаковий День – Всесвітній день Матері-Землі, який відзначається 22-го квітня. У резолюції Генеральної Асамблеї ООН № A/RES/63/278, яка була затверджена з цього приводу в 2009-му році відзначалося, що термін «Матінка-Земля» досить поширений в різних культурах і загальноприйнятий у більшості країн світу, він відображає чіткий взаємозв’язок між нами і нашою планетою. Здоров’я і екологія нашої планети безпосередньо залежить від нас з вами, адже що людина посіє – те й пожне. Не будемо про це забувати!

Сьогодні наша українська Земля потерпає від ворожого вторгнення рашистів, які перетворюють рідну землю в руїни, знищуючи все на своєму шляху… Але це скоро закінчиться, ми приберемо нашу Землю, побудуємо нові домівки, прикрасимо території безліччю дерев та квітів, адже це наша рідна Матінка-Земля!


Позначки:
admin