Ліс починається з насіння

21 Лютого, 2023

Працівники лісового центру «Веселі Боковеньки» завершили роботи по збору та переробці шишок сосни кримської. Отримане насіння щовесни висівається в лісовому розсаднику для отримання власного посадкового матеріалу, який використовується для створення новорічних плантацій та вирощування саджанців для озеленення.
Сосна Паласса або кримська заслужено вважається одним із найбільш декоративних видів сосни. адже хвоя в сосни кримської напрочуд декоративна, довга та колюча, густо розташована на пагонах, темно-зеленого кольору і змінюється на дереві кожні 4 -5 років. Довжина хвоїнок сягає 8 – 18 сантиметрів, зібрані в пучки по 2 штуки, шишки в сосни кримської в середньому довжиною 5 – 10 сантиметрів та шириною 4 – 5 сантиметрів, яйцеподібно-конічної форми, коричневого кольору, блискучі, майже сидячі, розташовані поодиноко або по 2-4 штуки.
Вічнозелена, декоративна та приваблива сосна кримська чудово підходить для одиночних та групових посадок в великих садах, парках, скверах на подвір’ях та дачних ділянках. Стійка до загазованості повітря, невибаглива до ґрунтів сосна може використовуватися для озеленення як невеликих населених пунктів так і великих промислових міст.


Позначки:
admin