Гібіскус може стати окрасою вашого подвір’я

8 Вересня, 2022

Щороку ми спостерігаємо за зміною клімату – більш високими температурами у весняно-літній період з відсутністю опадів. Хоча багато рослин і проходили акліматизацію в нашому степовому регіоні, але зміна кліматичних умов безпосередньо впливає на ріс та розвиток деяких видів. Породний склад дерев та чагарників, що доповнюють колекції дендропарку та ті, що вирощуються в лісовому розсаднику, як декоративний матеріал поповнився рослинами, що витримують більш спекотніші умови та довготривалу відсутність опадів.

Серед таких рослин, що добре ростуть та квітують в нашому регіоні є гібіскус сирійський. Вже не один рік на розсаднику ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» вирощуються саджанці гібіскуса з різним забарвленням квітів, що радують пишним цвітінням від середини літа до заморозків. Відмінною особливістю гібіскуса є те, що тривалість життя його квіток дуже коротке, але не дивлячись на це, на місці попередньої швидко розкривається нова.

Головною умовою його висадки в ґрунт є хороше освітлення. Рослина не любить тінь, тільки при достатній кількості ультрафіолету кущ буде радувати вас пишним цвітінням. Він росте невисоким, до 3 метрів у висоту і має досить компактну форму, а щоб домогтися довгого та рясного цвітіння, необхідно не тільки правильно посадити і підгодовувати рослину, але і щорічно проводити формуючу обрізку. Квіткові бруньки гібіскус формує на молодих пагонах, отже, чим їх більше, тим рясніше буде цвітіння. Для того, щоб рослина давала свіжі пагони її обрізають декілька разів на рік. Гібіскус добре переносить обрізку і позитивно на неї відкликається тому що обрізається рослина не тільки з метою створення пишного цвітіння, але і для формування декоративної форми куща. Гібіскус – рослина багаторічна і може обходитися без пересадки до 20 років.

Гібіскус є ідеальною рослиною для розарію, або альпінарію, добре виглядає як одиночна рослина при декоруванні ландшафту ділянки саду, парку, скверу чи вашого подвір’я.

Пройде зовсім небагато часу, коли розпочнеться реалізація посадкового матеріалу з розсадника лісового центру і якщо вас зацікавив гібіскус, то ви можете придбати його у нас.


Позначки:
admin