Екологічна акція «Школярі і природа»

29 Квітня, 2024

Любов до рідного краю та природи формується з дитинства, особливо коли ти живеш, навчаєшся і працюєш в чудовому краю з чарівною природою. Степові простори, річка Боковенька, безліч яруг та балок вкритих запашними травами і оаза, що зветься дендрологічний парк «Веселі Боковеньки».

Незмінними гостями і помічниками лісівників ДСДЛ центру є учні Іванівської філії КЗ “Гурівський ліцей Гурівської сільської ради” та вихованці Веселобоковеньківського учнівського лісництва, які постійно відвідують установу, цікавляться робочими процесами, допомагають у висаджуванні дерев та кущів на території дендрологічного парку, приймаючи участь у багаточисленних екологічних та природничих акціях, що проводить КЗ Кіровоградський Оцентум.

Зустріч дітей з лісівниками завжди цікава та корисна, от і цього разу ознайомилися з процесом вирощування садивного матеріалу з насіння та методом живцювання, з різними породами дерев та кущів, що зростають у дендрологічному парку, первоцвітами та квітами, які нині квітнуть на квітниках та галявинах. Озеленили куточок парку, послухали спів пташок, вдихнули чисте повітря, наповнене ароматами квітів та трав, а ще отримали позитивні емоції і чудовий настрій.

Разом з тим, школярі згадали уроки природознавства, географії, історії, які можна пов’язати з місциною, на які знаходимось, живемо та працюємо та природу, яка нас оточує та потребує охорони та шанобливого ставлення.


Позначки:
admin