Директор ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» Галина Підтикана взяла участь у засіданні колегії Кіровоградського ОУЛМГ

28 Серпня, 2021

27 серпня, під головуванням начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко відбулося засідання колегії.

На порядку денному розглядались питання здійснення рубок формування та оздоровлення лісів, виконання заходів з охорони лісів від пожеж та щодо рекреаційної діяльності лісогосподарських підприємств.

У доповіді начальника відділу лісового господарства Лариси Романської зазначалось, що цьогоріч державними лісогосподарськими підприємствами проведено санітарно-оздоровчі заходи на площі 1831 га і заготовлено 63614 куб.метрів ліквідної деревини. Зокрема рубки догляду проведено на площі 680 га, санітарні рубки – на площі 1097 га й лісовідновні – на площі 4 га.

З початку пожежонебезпечного періоду в підвідомчих лісах зареєстровано один випадок низової пожежі на площі 0,2 га. Збитки від пожежі – 1279 гривень – відшкодовано в добровільному порядку.

З метою попередження виникнення лісових пожеж та розповсюдження їх на значні території лісогосподарськими підприємствами створено 362 км мінералізованих смуг та проведено догляд за ними протяжністю 2747 км, перекрито 1293 позапланові дороги, виставлено 372 штук наочної агітації на протипожежну тематику. Працівники державної лісової охорони здійснили 1421 рейд по виявленню порушників Правил пожежної безпеки в лісах.

Учасники колегії обговорили питання щодо рекреаційної діяльності лісогосподарських підприємств. На території лісового фонду, який знаходиться в користуванні державних лісогосподарських підприємств області, діє 60 рекреаційних пунктів та місць відпочинку.

Наталія Ревенко інформувала присутніх про питання, які розглядались на засіданні колегії Держлісагентства України.

Перед працівниками державної лісової охорони було поставлено завдання забезпечити посилену охорону лісових насаджень від пожеж та самовільних рубок, захист мисливських угідь від браконьєрів. Крім того керівник наголосила на тому, що підприємствам та їх структурним підрозділам слід приділяти більше уваги поліпшенню зовнішнього вигляду та зручності місць відпочинку в лісах.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ


Позначки:
admin